Společnost H&B delta nyní nabízí svým zákazníkům dodání lehkých obvodových plášťů včetně montáže. Pro tyto zavěšené bondové, plechové, vláknocementové a laminátové fasády poskytujeme kompletní servis.
Ten spočívá již v pomoci projektantům (např. v návrhu spárořezu, detailů atd.), v přípravě technické dokumentace, v materiálovém i konstrukčním poradenství. Výroba a příprava opláštění budov probíhá v našem výrobním areálu ve Vsetíně, kde vám rádi předložíme široké spektrum vzorků materiálů vhodných právě pro vaši fasádu. Nebo vás rádi navštíví naši obchodní zástupci. Nejsme limitováni pouze jedním typem materiálů, ale nabízíme a zpracováváme široké spektrum. V nabídce tak naleznete nejen kompozitní bond, vláknocement (jsme zástupci Equitone pro český trh), vysokotlaký laminát, ale také plechy, méně tradiční materiály (Rockpanel) nebo i přímo ty exkluzivní (Tecu Gold).
Montáž zajišťujeme pomocí vlastních kapacit nebo ve spolupráci s ověřenými partnery. Se svými dotazy ohledně montáže se můžete obracet na Libora Samohýla, projektového manažera pro oblast realizace odvětrávaných fasád.