Fasádní čedičové desky ROCKPANEL

Jedná se o deskový materiál, který se většinou používá ve větraných konstrukcích; při opláštění fasád, u detailů střech, podhledů a fasád. Fasádní desky Rockpanel se vyznačují jedinečnými vlastnostmi a jsou k dispozici v široké škále barev a tvarů. Flexibilní a odolné panely dokážeme frézovat, ohýbat, perforovat, a to napříč jednotlivými řadami: Rockpanel Rockclad, Rockpanel Woods, Rockpanel Metallics, Rockpanel Chameleon, Rockpanel Natural, Rockpanel Lines2, Rockpanel Ply a Rockpanel Brilliant.

Rockpanel je vyráběn z udržitelného zdroje, čedičové horniny a spojuje v sobě přednosti kamene i dřeva. Rockpanel je flexibilní a robustní deska, kterou lze snadno použít v jakémkoli tvaru nebo formě. Rockpanel je 100% odolný proti povětrnostním vlivům, teplotě a UV záření. Jeho předností je minimální údržba a dlouholetá stálobarevnost. Materiál desky Rockpanel je k dispozici v různých barvách a různých provedeních. S deskovým materiálem Rockpanel dodáte každému domu nebo průmyslové budově jedinečný vzhled.

Bezpečnost

Rockpanel FS-Xtra poskytuje výhody spjaté s nejvyšší třídou požární odolnosti dle evropských požadavků A2-s1, d0. Řadí se tak mezi nehořlavé materiály. Elegantní kombinace odolnosti vůči ohni spolu s širokou paletou povrchových úprav a RAL barev zaručuje, že vaše budova dostojí, a v některých případech dokonce převýší, evropským bezpečnostním standardům.

Tvarová stálost

Rockpanel FS-Xtra poskytuje výhody spjaté s nejvyšší třídou požární odolnosti dle evropských požadavků A2-s1, d0. Řadí se tak mezi nehořlavé materiály. Elegantní kombinace odolnosti vůči ohni spolu s širokou paletou povrchových úprav a RAL barev zaručuje, že vaše budova dostojí, a v některých případech dokonce převýší, evropským bezpečnostním standardům.

Nízká hmotnost

Standardní deska Rockpanel má hmotnost pouze 8,4 kg/m2, což výrazně usnadňuje manipulaci při montáži.